Форум "Асоціації молодих освітян"08-09 червня 2017 року я була присутня на унікальному і одному із наймасштабніших заходів на освітянській ниві Запоріжжя -  І Всеукраїнському Форумі «Асоціації молодих освітян» з міжнародною участю «Створення простору для творчої та фахової взаємодії молодих освітян: досвід, консолідація, впевненість».
Форум у Запоріжжі зібрав разом представників освіти з різних регіонів нашої країни, він об'єднав молодіжних лідерів та людей, яким не байдуже майбутнє України.
Форум відбувся за ініціативи Громадської організації «Асоціація молодих освітян» Запоріжжя при підтримці Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.
Учасники Форуму: молоді освітяни - вчителі, психологи, педагоги дошкільних та позашкільних навчальних закладів; працівники методичних та психологічних служб; представники вищих навчальних закладів, бізнесу та громадських організацій.
Приємно вразила відкрита манера спілкування учасників з аудиторією. Молоді представники освітньої галузі отримали можливість долучитися до професійного досвіду своїх колег, збагатитися інструментами реалізації своїх креативних ідей, заразилися вірою у власні сили. Ми побачили активних, патріотичних громадян, які бажають змінювати Україну на краще, власними зусиллями втілювати свої інноваційні ідеї вже сьогодні, а не чекати кращих часів.
По закінченню учасники Форуму отримали відповідні Сертифікати.Немає коментарів: